Barlinek to Polska firma z wieloletnią tradycją i światowy lider w produkcji podłóg drewnianych. Panele barlineckie składają się z trzech warstw litego drewna ułożonych w nowoczesną strukturę krzyżową. Warstwowa budowa podłóg barlineckich zapewnia wysoki stopień stabilności posadzki, pozwalając maksymalnie wykorzystać siły natury. Jego struktura idealnie nadaje się do ogrzewania podłogowego. Warstwa wierzchnia to drewno europejskie lub egzotyczne o odpowiedniej grubości, lakierowane lub olejowane. Piętro środkowe i dolne wykonano z drewna iglastego.

Deski barlineckie to nie jedna, a trzy warstwy litego drewna ułożone w nowoczesną krzyżową strukturę. Warstwowa budowa podłóg barlineckich zapewnia stabilność podłogi, pozwalając maksymalnie wykorzystać siły natury. Jego struktura idealnie nadaje się do ogrzewania podłogowego.

Deski barlineckie to nic nowego. Podłogi naturalnego drewna od wielu lat są stosowane w polskich domach i mieszkaniach i cieszą się coraz większą popularnością. Nie musisz być zaskoczony. Dobrze sprawdzają się w każdych warunkach. Co więcej, w szerokiej gamie produktów wykonanych z różnych gatunków drewna znajdują się gatunki pospolite, takie jak dąb, jesion, klon i buk, a także gatunki najbardziej egzotyczne. Do drugiej grupy zalicza się merabu, jatobę i sapellę. Nie ma znaczenia, który z wymienionych wariantów wybierzesz – na pewno będziesz zadowolony!

• 100% naturalnego drewna,
• idealnie nadają się na ogrzewanie podłogowe,
• prawdziwe drewno zapewnia stabilną konstrukcję na wiele lat,
• prosty sposób montażu,
• możliwość wielokrotnej renowacji.

sklep z podłogami

  Plusy i minusy wyboru między podłogą laminowaną a winylową

By admin